O nas: Zespół ✨

Dawid Rygielski

Generator
Numerologiczna Ósemka
Koziorożec

Jakiś czas temu zdecydowałem, że będę robił już tylko to,

co sprawia mi największą przyjemność. Więc: robię to! 🙂
Praca z ziemią i prowadzenie gospodarstwa, organizowanie warsztatów, dzielenie się sesjami Holistic Rebalancing, fotografowanie.
To wszystko jest dla mnie spójne, wynika z pasji i chęci czynienia rzeczy dobrych, pożytecznych, wartościowych.
Tak dla mnie, jak i dla innych.

Tak powstała ta strona:

aby połączyć moje pasje i dary w jedno miejsce i dzięki temu działać w jeszcze bardziej lekki i skuteczny sposób. RAZEM, w pięknie tworzącym się ZESPOLE. 

Wszystko to rodzi się z potrzeby bycia razem:

w grupie, w teamie, społeczności, w synergicznym współtworzeniu. Czuję, że najlepiej zacząć od małej grupy, stąd też trzyosobowy team, który mam zaszczyt współtworzyć z pięknymi istotami! 😀

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się nieco więcej o tym, co robię na co dzień – kliknij w:

Dorota Orlikowska

Generator Manifestujący
Numerologiczna Ósemka
Koziorożec

Troskliwa dusza, dobrodziejka - zdarzyło mi się to o sobie usłyszeć 🙂

Lubię słuchać potrzeb innych i pomagać w ich zaspokajaniu. Doświadczenie, które zdobyłam jako hostessa domowego centrum warsztatowego EZOTERRA w Polsce, pozwala mi sprawnie i kompleksowo działać w zakresie organizacji i obsługi przestrzeni dla różnego rodzaju nauczycieli i wydarzeń.

Cenię sobie realizację założonej wizji, planowanie

i skuteczne działanie, a jednocześnie w zmienności odnajduję spokój i nowe rozwiązania. Każdego dnia wprowadzam do swojego życia równowagę i harmonię, aby ważne sfery mojego życia były w dobrej kondycji. Dzielę się mocą dotyku w masażu Holistic Rebalancing oraz pełnym obecności i uważności masażu tantrycznym.

Uwielbiam się śmiać, tańczyć i doświadczać piękna natury.

Chryscina Siuchykava

Manifestorka
Numerologiczna 44

Kroczę obecnie ścieżką neotantry i szamanizmu,

łączę światy i tradycje, a intuicja nadaje mi kierunek. Jestem certyfikowaną masażystką tantryczną w szkole Johna Hawkena Paths of Transformation.

Organizowałam wydarzenia mniejsze i większe

(Sensualny Sylwester 2023 oraz 2024, Świadomy Sylwester 2019 i 2020, TEDxWarsaw, festiwal Świadomość Tantrycznego Ducha, festiwal Ceremonia Śnienia Świętej Seksualności, ceremonie, rytuały, warsztaty kreatywne itd.).

Uwielbiam zatapiać się w sztuce, głęboko czuć przekaz płynący przez Twórców,

 widzę świat jako globalny dom, czuję jak możemy RAZEM się rozwijać, wzrastać i wspólnymi siłami podnosić wibracje – stąd moja obecność w ZESPOLE HolyStick!

Magda Kołodziejczak

Generator
Numerologiczna Dziewiątka
Strzelec

Jestem masażystką, pasjonującą się ruchem, dotykiem i szamańską stroną Świata.

Na co dzień jestem matką. Kocham życie nawet wtedy, gdy nie wszystko idzie tak, jakbym chciała. Przez długi czas podążam fascynującą drogą doświadczania siebie, samoświadomości. Przez wiele lat pracy w międzynarodowej korporacji nauczyłam się sposobu komunikacji, organizacji wydarzeń, rozumienia wielu perspektyw.

Bardzo ważne jest dla mnie słuchanie i odpowiadanie na potrzeby innej osoby.