Radharani

„Celem i skarbem życia jest intymna relacja ze Świętością.”

Radharani

„Celem i skarbem życia jest intymna relacja ze Świętością.”

Głos i dźwięk.

Radharani to posiadająca izraelskie korzenie, a mieszkająca w Stanach wokalista, producentka oraz nauczycielka.
Coraz bardziej rozpoznawalna na całym Świecie, m.in. dzięki albumowi „Just One Drop” z unikalną mieszanką mantra, kirtan i zaskakującej interpretacji znanego przeboju „Higher Love” ( autorstwa Steve Winwood’a, śpiewanego m.in przez Whitney Houston ). Płyta ta znalazła się na szczycie listy przebojów New Age Billboard. Radharani dzieliła scenę z niektórymi z najbardziej znanych współczesnych artystów muzyki sakralnej, jak Snatam Kaur czy Wah! 

Artystka spędziła ponad dekadę w północnych Indiach,

pobierając nauki od wielkich duchowych nauczycieli i podróżując do odległych miejsc pielgrzymek, podczas których oddawała się długim praktykom medytacyjnym.

Jako pielgrzym i skromna 20-letnia studentka,

przemierzała ten zróżnicowany i bogaty kraj wraz z pieśniami sakralnymi, mantrami i klasycznymi melodiami na ustach, które tworzyły ścieżkę dźwiękową jej życia.

Twórczość Radharani inspirowana jest

tradycją kobiet, które gromadziły się, by śpiewać w wiejskich świątyniach w Himalajach, gdzie przebywała; kapłanami, którzy intonowali wedyjskie mantry w świątyni naprzeciwko jej mieszkania w starożytnym mieście Varanasi; rannymi ptaszkami, które zanurzając się w rzece Ganges zabierały głos swoimi wersami Gayatri; oraz wielkimi nauczycielami i pięknymi świętymi osobistościami, które uczyły ją praktyki oddania i mocy „świętych imion”.

Praca z oddechem

Radharani łączy świadomy oddech ze swoją muzyką,

aby pogłębić muzyczną skuteczność przesłania pokoju i przebudzenia. Swoją pracę opiera na własnych doświadczeniach, które zmiękczyły jej indywidualny proces i naukę u założyciela techniki „Rebirthing”, Leonarda Orra (posiada certyfikat pracy jego techniką). Doświadczywszy głęboko poszerzonych stanów świadomości, które oddech może wywoływać w łatwy i dostępny dla każdego sposób, Radharani wierzy, że jej metoda będzie ważnym narzędziem dla wielu poszukiwaczy.

Radharani uważa, że muzyka i dźwięk

odgrywają szczególnie ważną rolę w czasie globalnego przebudzenia. Jest nośnikiem niewytłumaczalnych nastrojów i inspiracji, metodą wtajemniczenia i paliwem dla naszego wewnętrznego ognia w kierunku urzeczywistnienia prawdy o nas samych. Jej muzykę okrzyknięto „wyjątkową czystością” i „przywołującą anielską obecność”. Wierzymy, że moc tej jakości może pomóc ludziom w uzyskaniu dostępu do ich własnej, rozszerzonej Świadomości!

Nadchodzące wydarzenia

Kręgi pieśni, koncerty, wydarzenia z pieśniami sakralnymi z Indii, uzdrawianie dźwiękiem połączone z pracą z oddechem.

już niebawem więcej szczegółów!

Dowiedz się więcej:

Nie wahaj się do nas napisać, jeśli chcesz wiedzieć więcej nt. Jej warsztatów czy koncertów 🙂