STEFFEN KI + TEAM: Sound Alchemy – Tworzenie Muzyki Uzdrawiającej
20-24 Maja 2024, Kazimierz Dolny, Polska 

Niesamowita okazja, aby uczyć się od najlepszych muzyków!

Uria Tsur vocal freedom

 

„𝐒𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐀𝐥𝐜𝐡𝐞𝐦𝐲” warsztaty tworzenia muzyki uzdrawiającej” 💚

 

Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że możemy gościć w Polsce tak cenne, wartościowe warsztaty! 🤗 „𝐒𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐀𝐥𝐜𝐡𝐞𝐦𝐲” to warsztaty prowadzone przez czterech niezwykle utalentowanych twórców muzyki, która 𝐮𝐳𝐝𝐫𝐚𝐰𝐢𝐚, 𝐫𝐞𝐠𝐞𝐧𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞, 𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐢 𝐢 𝐣𝐞𝐝𝐧𝐨𝐜𝐳𝐲 ludzi na całym świecie! To znacznie więcej niż warsztat – to także zaproszenie do przemiany w procesie stawania się Artystą, który tworzy w głębokiej, znaczącej intencji muzykę, która 𝐔𝐙𝐃𝐑𝐀𝐖𝐈𝐀. 💚

 

✨🔊 𝐍𝐚𝐮𝐜𝐳𝐲𝐜𝐢𝐞𝐥𝐞: 🎶✨

🔹 STEFFEN KI 🔹
Główny nauczyciel – Steffen to alchemik dźwięku, nauczyciel produkcji muzyki i częstotliwości uzdrawiających oraz DJ. Uwielbia tworzyć dźwiękowe sanktuaria, w których ludzie mogą znaleźć głębokie poczucie połączenia, spokoju i inspiracji. Steffen Inspiruje się pięknem i doskonałością natury, praktykami szamańskimi i duchowymi oraz perspektywami metafizycznymi. Stara się on wykorzystać moc częstotliwości i dźwięku, aby pomóc w zbiorowej misji podniesienia wibracji na planecie.
W swoim doświadczeniu posiada wieloletnią pracę producencką, którą realizował m.in. z:
– 𝐌𝐨𝐬𝐞 – “Blue”: https://open.spotify.com/track/4xIln3M8vBFEMkHgOzvnxB…
– 𝐀𝐲𝐥𝐚 𝐒𝐡𝐞𝐟𝐞𝐫 – „Fluyendo”: https://youtu.be/Q3LHu5g5Fxg?si=MpfBw8U6gxEa7bsc

…i wieloma innymi zacnymi Artystami.

LINKI
▶️ Zajęcia warsztatowe

Wprowadzenie do “Ableton Live” ⏭ Praca z pętlami i próbkami ⏭ Tworzenie szablonu ⏭ Nagrywanie dźwięku ⏭ Mixowanie.

 

🔸 SOHUM 🔸

SoHum rozpoczął swoją muzyczną podróż prawie 20 lat temu. Przez ostatnie lata swoją pasję do muzyki połączył z holistyczną terapią dźwiękiem, stając się alchemikiem uzdrawiających częstotliwości. Jego misją jest wykorzystanie mocy dźwięku do przywrócenia równowagi Światu i zharmonizowania zniekształconych wibracji poprzez swoją “ofertę dźwiękową”.
Jako ojciec, DJ tworzący live act’y czy dźwiękoterapeuta, w swojej pracy kieruje się czystą Miłością i w pełni oddaje się swojej życiowej misji.

LINKI
▶️ Zajęcia warsztatowe

Tworzenie i wykonanie zestawu hybrydowego (DJ + występ na żywo) ⏸ Pętla na żywo ⏸ Współpraca i improwizacja ⏸ Tworzenie podróży uzdrawiającej dźwiękiem w programie Ableton

 

🔸 N Λ T U R R I T U 🔸

Naturritu to multidyscyplinarny artysta i instrumentalista, producent muzyczny, DJ i grafik. W „Ruchu Pamięci” skupia się na rozbudzeniu wrodzonej pamięci o jedności, która przemawia językiem serca: MIŁOŚCI.
W połączeniu z organiczną, inspirowaną rdzennymi dźwiękami muzyką medycyny, każdy ruch, każde słowo, każde doświadczenie staje się uzdrawiającym rytuałem. Rytuał jest naszą naturą, a natura jest naszym rytuałem.

▶️ Zajęcia warsztatowe

Tworzenie i produkcja świadomych podróży uzdrawiających w medycynie roślinnej i terapii psychodelicznej ⏺ Remiksowanie utworu muzycznego związanego z medycyną ⏺ Tworzenie i produkcja świadomych podróży uzdrawiających w celu integracji medycyny roślinnej i terapii psychodelicznej ⏺ Tworzenie remiksu

 

🔸 MAYWA 🔸

Maywa jest piosenkarką, kompozytorką, trenerką głosu i “Embodiment coaching”, a także DJ-em i producentem muzycznym. Tworzy autorskie motywy inspirowane naturą i podróżami do Ameryki Środkowej i Południowej. Jest autorką tekstów do swoich pieśni uzdrawiających, w których udziela głosu żywiołom, roślinom i duchom. Jej sztuka prowadzi słuchacza do połączenia się z własnym wewnętrznym światem oraz jego najbardziej intymnymi i wrażliwymi aspektami i emocjami. Głos Maywa jest jak lekarstwo dźwiękowe, które poprzez prostotę i czystość jednoczy ludzkie serca.

LINKI
▶️ Zajęcia warsztatowe:

Otwarcie Dźwiękowej Podróży ⏹ Warsztaty Ucieleśnionego Głosu ⏹ Siła prostoty w tworzeniu muzyki ⏹ Sztuka słuchania

 

Liczba miejsc jest ograniczona – o wpisie na listę uczestniczek/uczestników oraz cenie za warsztat zadecyduje kolejność wpłat odnotowanych na koncie.

Warsztat przeznaczony jest dla.
Zostanie ona w całości przetłumaczona z języka angielskiego na język polski.

Jeśli masz jakieś pytanialub potrzebujesz dodatkowych informacji napisz na adres:

🎶 𝐝𝐚𝐰𝐢𝐝@𝐡𝐨𝐥𝐲𝐬𝐭𝐢𝐜𝐤.𝐨𝐫𝐠 🎶

 

🙋👋
Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i polecić wydarzenie szerszemu gronu UDOSTĘPNIJ TEN LINK   https://fb.me/e/4cN5kZhcO NA SWOJEJ TABLICY LUB W PRYWATNEJ GRUPIE. Nawet jeśli wcześniej spotkałaś/-eś już inne podobne publikacje, nie krępuj się, to zawsze może napotkać kogoś odpowiedniego 🙂
🙋‍♂👋

𝐈𝐍𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓 𝐇𝐎𝐋𝐘𝐒𝐓𝐈𝐂𝐊 to wspaniali ludzie realizujący projekt, który powstał z intencji Dawida Rygielskiego. Głównym jego celem jest kreowanie przestrzeni dla nauczycieli i artystów, którzy w naszym odczuciu dzielą się ważnymi wartościami i najlepszą jakością. Chcemy poszerzać i pogłębiać twórczość tych, którzy czynią ten świat lepszym, dostarczając ich owoców coraz to szerszemu gronu.
Nasza inicjatywa jest jednoczesnym zaproszeniem do współpracy – budowania Zespołu-Rodziny, w której znajdzie się miejsce nie tylko dla Nauczycieli i Artystów, ale również dla Uzdrowicieli i Rolników 🙂

Obserwuj nasz fanpage

Skontaktuj się z nami

dawid@holystick.org

Zapraszamy z 💚
Dawid & 𝐇𝐨𝐥𝐲𝐒𝐭𝐢𝐜𝐤.𝐨𝐫𝐠 𝐓𝐞𝐚𝐦!