Zola Dubnikova: Powrót do EKSTAZY

Przebudzenie Boskiej Kobiecości poprzez Holistyczny Język Tańca

19-21 Kwietnia, Warszawa

Zola Dubnikova

 Kobieto, Siostro, Matko, Córko, Babko

– to wezwanie dla WSZYSTKICH kobiet, aby przypominały sobie i odzyskiwały ukryte dary i moce! 🍀👭🎶🔥

Mamy zaszczyt zaprosić międzynarodową artystkę, tancerkę i nauczycielkę ZOLĘ DUBNIKOVĄ (www.𝐳𝐨𝐥𝐚𝐝𝐮𝐛𝐧𝐢𝐤𝐨𝐯𝐚.𝐜𝐨𝐦) do Warszawy, gdzie poprowadzi kobiecy warsztat – Powrót do EKSTAZY – Przebudzenie Boskiej Kobiecości. To weekendowa podróż z medycyną ruchu, aktywacją miednicy, praktyką uzdrawiania i alchemią dźwięku poprzez jej rewolucyjne narzędzie znane jako Holistyczny Język Tańca.
Dzięki tej organicznej metodzie odzyskujemy i przypominamy sobie nasze najgłębsze talenty i naturalne zasoby, budząc w sobie nektar kobiecej energii, by odżywiać, odmładzać i wzmacniać NAS 🫠👌, ciało 💪, serce 💚 i duszę 👻. Podczas praktyk z Zolą można odczuć nowy paradygmat obecności i ucieleśnienia, w którym szybko chcemy pozostać na dłużej, o ile nie na zawsze…

To podróż mająca na celu otwieranie kanałów ekstazy w ciele.
Aby rozpalać dziką i boską kobiecą mądrość w naszych ciałach. Dzielimy się codziennymi praktykami 💃🧘‍♀️ , potężnymi rytuałami i inicjacjami alchemicznymi, powoli otwierając w sobie ścieżki ekstazy i powracając do Świątyni Naszego Ciała🤸‍♀, świątyni Ziemi🌎.

Poprzez ciemność, światło i wiele odcieni pomiędzy nimi, korzystając z unikalnych technik tego systemu, rozwijamy uczucie ekstazy, by kierować, wspierać, przekształcać i wzmacniać nasz związek z życiem. Kultywowanie tych praktyk wspiera nawigację w trudnych chwilach i wzmacnia nasze doświadczenie codziennej egzystencji, przywracając zdrowie, wibrację i witalność. Poczujemy przenikające przez nas silne fizyczne i psychiczne doznania ekstazy, zbadamy różne jej przejawy w ciele: ekstazę serca, ekstazę miednicy, ekstazę głosu, ekstazę 5 zmysłów, ekstazę pustki, ekstazę przestrzeni, ekstazę: radości, bólu, głodu, zmysłowości, cierpienia, tęsknoty i wrażliwości.

Poprzez te portale 🌀 połączymy się z głęboką i subtelną świadomością zmysłową, wchodząc do wewnętrznego miejsca, gdzie nie ma czasu ⏳ ani celu 🎯. Zbadamy nasz duchowy głód i pierwotne źródło naszej tęsknoty za kochaniem i byciem kochanym 🥰, otwierając drzwi do niekończącego się, namiętnego romansu z boskością. Wykroczymy poza kulturę i czas w podróż pełną duchowej przyjemności 😌, tańca 💃, serca, siostrzeństwa 👭 i miłości 💞. Poprzez ceremonie i rytuały odzyskujemy utracone części siebie i celebrujemy cykle życia🌱 i kosmosu 💫. W bezpiecznej przestrzeni, w której obecne są tylko kobiety, wszystkie nasze intencje ulegają wzmocnieniu 💪.

Warsztat może wesprzeć KAŻDĄ KOBIETĘ bez względu na ETAP ŻYCIA czy POZIOM DOŚWIADCZENIA ❗🌻🌹

CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

🌕 różnych sposobów na uwolnienie blokad,
🌖 narzędzi do transformacji cieni, które już nie przytłaczają, a stają się wspaniałym źródłem naszej siły, mądrości, doświadczenia i mocy,
🌗 tańca świątynnego,
🌑 praktyk oddechowych,
🌓 pracy z głosem,
🌕 medytacji ruchowej,
🌗 uwrażliwienia zmysłów,
🌘 aktywacji wewnętrznego głosu/czucia,
🌑 w codzienności doświadczać będziemy głębokiego piękna,
🌘 wglądów w nowe, potrzebne Ci jakości,
🌗 ceremonii i rytuałów, dzięki którym odzyskamy utracone części siebie,
🌕 w bezpiecznej, szczelnej przestrzeni, w której będą obecne wyłącznie kobiety, wszystkie nasze intencje ulegają wzmocnieniu.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WARSZTATU:

👌 Uzdrowienie i wzmocnienie naszego centrum seksualnego,
👌 Uwolnienie niezdrowych wzorców fizycznych i napięć,
👌 Poprawa samopoczucia,
👌 Poczucie pokory, wdzięczności i poddania uzyskane poprzez praktyki,
👌 Określanie zdrowych granic,
👌 Ponowne połączenie z mądrością wewnętrzną,
👌 Głębokie poczucie siły, wdzięk i elastyczność w naszej fizycznej formie – to otwarte drzwi do duchowej ekstazy i intuicyjnej mocy,
👌 Pobudzenie sił witalnych, uruchomienie procesu samouzdrowienia, ogólne wzmocnienie,
👌 Otworzenie się na przyciąganie do naszego życia odpowiednich energii i doświadczeń,
👌 Zdolność do doświadczania większej przyjemności, lekkości i uśmiechu na co dzień.

‼ 𝐙𝐎𝐁𝐀𝐂𝐙 👀 zwiastun Holistycznego Języka Tańca, w którym zobaczysz fragmenty poprzednich warsztatów oraz wypowiedzi uczestniczek:
https://youtu.be/YHf9-VIPpvQ?si=VWskyQ39fPFCZKtL

‼ 𝐙𝐎𝐁𝐀𝐂𝐙 👀 teledysk do utworu „Envision”. 𝐙𝐨𝐥𝐚 𝐃𝐮𝐛𝐧𝐢𝐤𝐨𝐯𝐚 𝐭𝐨 𝐒𝐢𝐨𝐬𝐭𝐫𝐚 𝐃𝐮𝐜𝐡𝐨𝐰𝐚 𝐄𝐬𝐭𝐚𝐬𝐚 𝐓𝐨𝐧𝐧𝐞, z którym współkreuje i uzupełni jego utwory ciepłem kobiecego głosu.
https://youtu.be/hlpQvy3Yycs?si=oUpR_YxezW12V7qz


MIEJSCE

Samo Centrum Wszechświata jest wyjątkowym punktem na mapie Warszawy. Właściciele odrestaurowanej kamienicy, w której kiedyś mieściło się kino „Czary”, udostępni nam na czas warsztatów salę o powierzchni 100 m2 z drewnianym parkietem 👯, garderobą 👢🧤 i pomieszczeniem sanitarnym 🚻.
Wysokie i jasne wnętrze z oryginalnym wbudowanym kominkiem powita nas swoją elegancją. Naturalne dekoracje kwiatowe 🌷 i przyjemne światło świec 🕯 dodadzą przytulności i komfortu 🫠. W takich warunkach miło będzie wyruszyć we wspólną kobiecą podróż 🧳.

Więcej informacji: https://samocentrum.com/eventy/przestrzen/

PROGRAM WARSZTATÓW:

📆𝐏𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐤:
🕧18:00 – 21:00 sesja wieczorna

📆𝐒𝐨𝐛𝐨𝐭𝐚:
🕧10:00 – 13:00 sesja poranna
🕧13:00 – 15:00 przerwa obiadowa
🕧15:00 – 19:00 sesja popołudniowa

📆𝐍𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐚:
🕧10:00 – 13:00 sesja poranna
🕧13:00 – 15:00 przerwa obiadowa
🕧15:00 – 19:00 sesja popołudniowa

*Uwaga: harmonogram może ulec zmianie w zależności od organicznego przebiegu naszej pracy

HOLISTYCZNY JĘZYK TAŃCA

Chociaż Holistyczny Język Tańca jest głęboko ukształtowany przez lata zanurzania się w kulturze Wschodu i tradycyjnych formach tańca 💃, wszystkie praktyki Zoli zawierają język wykraczający poza kulturę 🎭 i czas⌛. Pełne ucieleśnienie, różnorodna fizyczność, subtelna mowa ciała, rytualny ruch i wewnętrzna transformacja to główne elementy holistycznego programu. Opierając się na starożytnych tradycjach, przesiąknięty współczesną nauką o ciele, medycyną ruchu i otulonych w świętym tańcu inspirowanym czasem i światem, praktyki te ożywiają nasze ukryte (zapomniane) zdolności i tworzą ścieżki pamięci w ciele. Dzięki tym praktykom mamy moc całkowitej metamorfozy i lepszej komunikacji na wyciągnięcie ręki. Fundamentalna praca -przy ziemi- prowadzi nas do większego zaufania przestrzeni ponad nami 🌌. „Zdrowe ukorzenienie wspiera odloty w nieznane, odległe nam rejony”. To właśnie połączenie naszej miednicy z ziemią ❤ i naszym głosem 💙 daje nam odpowiednie ugruntowanie w byciu. Łącząc się z sercem otwieramy niebo🌤. Dzięki metodzie łączącej wiele prostych metod zyskujemy dostęp do głębokiej miękkości, wdzięku i potężnej siły. Uwalniamy zablokowaną energię i budujemy wewnętrzną siłę. Uczymy się unikalnego słownictwa, ruchu 🤸‍♀, mudr 👌 i subtelnych zasad energetycznych ✨. Poprzez połączenie spowolnionego wewnętrznego słuchania, pracy z oddechem i dźwiękiem 🎵, uważnej praktyki i wyzwalającego, wprowadzającego w trans ruchu, przenosimy nasze modlitwy 🙏 do świata fizycznego i zasiewamy nasiona 🌾 naszych marzeń, naszych najgłębszych misji, w każdej komórce naszego ciała.

ZOLA DUBNIKOVA

Zola Dubnikova łączy taniec świątynny, medycynę ruchu, współczesną naukę o ciele, mistrzowską formę, świadomość somatyczną i rytuał w swoim unikalnym podejściu znanym jako „Holistyczny Język Tańca”. Jej bogate doświadczenie, połączone z całkowitym oddaniem tańcu jako ekstatycznemu, duchowemu doświadczeniu, stworzyło unikalny styl nauczania 📚 i występów 🎭, który naprawdę ucieleśnia połączenie pomiędzy materią i duchem. Wyszkolona w zakresie form tańca współczesnego i sztuk uzdrawiania 🤲, a także tradycji tańca Świątyni Odissi, tradycji Sufi🌪, praktyk wirowania Mevlany🌀, tańców Jedwabnego Szlaku 💃, Szlaków Cygańskich 🎤👭 i innych, jej styl wydobywa mądrość starożytnych rytuałów tanecznych poprzez holistyczne podejście, które ułatwi większej liczbie ludzi dostąpić ich boskich zdolności. Zapraszana do nauczania na całym świecie Zola intensywnie podróżuje, prowadząc seminaria, oferując rekolekcje, występy i prowadząc zbiorowe doświadczenia.
Zola Dubnikova
INWESTYCJA / ZAPISY / WPŁATA GWARANTUJĄCA WPIS NA LISTĘ
 
SUPER EARLY BIRD: 1600 zł / 3 dni – WYSPRZEDANA

EARLY BIRD: 1900 / 3 dni – WYSPRZEDANA

 

Cena za warsztat obowiązująca TERAZ do wyczerpania puli:
REGULAR: 2200 zł / 3 dni 💰💰💰

 

Wpłata rezerwująca miejsce na warsztacie: 600 zł

Należy pamiętać, że dodatkowe koszty, takie jak zakwaterowanie, transport, wyżywienie nie są wliczone w powyższą cenę.

Szczegóły dotyczące rezerwacji miejsca i numer konta znajdują się w formularzu zgłoszeniowym, który każda z uczestniczek zobowiązana jest wypełnić:
Warsztat przeznaczony jest wyłącznie dla Kobiet.
W pełni będzie tłumaczony z j. angielskiego na j. polski.

Liczba uczestniczek jest ograniczona. Kobiety, które czują wołanie zachęcamy do przyłączenia się jak najszybciej, aby zapewnić sobie miejsce na warsztacie.

 

𝐈𝐍𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓 𝐇𝐎𝐋𝐘𝐒𝐓𝐈𝐂𝐊 to wspaniali ludzie realizujący projekt, który powstał z intencji Dawida Rygielskiego. Głównym jego celem jest kreowanie przestrzeni dla nauczycieli i artystów, którzy w naszym odczuciu dzielą się ważnymi wartościami i najlepszą jakością. Chcemy poszerzać i pogłębiać twórczość tych, którzy czynią ten świat lepszym, dostarczając ich owoców coraz to szerszemu gronu.
Nasza inicjatywa jest jednoczesnym zaproszeniem do współpracy – budowania Zespołu-Rodziny, w której znajdzie się miejsce nie tylko dla Nauczycieli i Artystów, ale również dla Uzdrowicieli i Rolników 🙂

Zapraszamy do dołączenia w promieniującej radości!

HolyStick Team
Dorota i Dawid