Zola Dubnikova

„Serce pełne miłości jest jak Feniks,
którego nie pomieści żadna klatka.”

Zola Dubnikova

„Serce pełne miłości jest jak Feniks,
którego nie pomieści żadna klatka.”

Zola Dubnikova urodzona w Izraelu, w swoim unikalnym stylu łącząc święty taniec, uzdrawianie ruchem, mistrzowskie formy, współczesną wiedzę o ciele, świadomość somatyczną i rytuały, tworzy unikalny nurt znany jako „Holistyczny Język Tańca”. Jej bogate doświadczenie połączone z absolutnym oddaniem ścieżce tańca jako ekstatycznego, duchowego doświadczenia zaskutkowały narodzinami niepowtarzalnego stylu tańca i nauczania, który ucieleśnia głębokie połączenie ducha i materii.

Szkoliła się we współczesnych technikach tanecznych i sztuce uzdrawiania, a także tradycyjnym świątynnym tańcu Odissi, tradycjach sufickich, tańcach Jedwabnego Szlaku, tańcach cyganerii i wielu innych. Jej nauki niosą ze sobą mądrość starożytnych tańców rytualnych prowadzących ludzi do odzyskania kontaktu ze swoją boską naturą.

Zola uczy na stałe w Temple of Dance w Izraelu i School of Mystery & Sacred Feminine Arts w Indiach. Nieustannie podróżuje po całym świecie zapraszana by prowadzić warsztaty, seminaria, dawać pokazy i przewodzić grupowym doświadczeniom. Spełnia się na co dzień w roli kreatorki Kobiecej Pełni, Córki, Siostry, Matki, Przewodniczki, Artystki.

Ramię w ramię ze swoim duchowym bratem, Estasem Tonne, zaprasza do wkroczenia w nową formę ucieleśnienia, w której mężczyźni i kobiety spotykają się, aby przekroczyć i zmienić zbiorowy sposób życia. Po wielu latach pracy z kobietami jest podekscytowana możliwością dzielenia się pracą z mężczyznami, aby oni również mogli otrzymać te potężne techniki… Była świadkiem płaczu mężczyzn doświadczających po raz pierwszy subtelnych, uzdrawiających energii Holistycznego Języka Tańca, tak wiele kobiet z jej warsztatów sygnalizowało istotę oferowania pracy mężczyznom, aby oni również mogli się wzmacniać. A teraz nadszedł czas.

Nadchodzące wydarzenia

Powrót do EKSTAZY – Przebudzenie Boskiej Kobiecości
Holistyczny Język Tańca z Zolą Dubnikovą
19-21 Kwietnia 2024, Samo Centrum Wszechświata (Warszawa) Polska

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji na temat warsztatów, napisz do nas: